REGULOWANY GWÓŹDŹ SAMOPRZYLEPNY ADHESIVE-NAIL/2 TESA
Symbol: ADHESIVE-NAIL/2
Dostępność: 12 szt.
Cena: 45.83
Cena: 45.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ADHESIVE-NAIL/2
Dostępność: 12 szt.
Cena: 45.83
Cena: 45.83
Gwóźdź samoprzylepny ADHESIVE-NAIL/2 z dołączonymi plastrami samoprzylepnymi zapewniają bezpieczny montaż przedmiotów o masie do 2 kg na delikatnych i fakturowanych powierzchniach (tapeta, tynk)
W komplecie znajdują się 2 gwoździe i 6 plastrów montażowych
Funkcja regulacji wysokości umożliwia wyrównanie montowanych obiektów (np. obrazków)
Technologia Powerstrips® umożliwia demontaż bez śladu
Gwóźdź samoprzylepny można użyć powtórnie z nowym plastrem samoprzylepnym
| Maks. waga montowanego przedmiotu: | 2 kg (na gwóźdź) |
| Maks. grubość montowanego przedmiotu: | 40 mm |
| Regulacja wysokości: | 20 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PS |
| Wybrane cechy: |
|
| Wymiary: | 64 x 46 x 10 mm |
| Producent / Marka: | TESA |
| Gwarancja: | 2 lata |
TESA TAPE sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań
Poland
info@tesa-tape.pl
TESA TAPE sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań
Poland
info@tesa-tape.pl